Прафарыентацыйнае мерапрыемства з навучэнцамі «QSI Міжнародная школа Мінска»

Сёння, 25 красавіка 2019 года навучэнцы 9-10 класаў з адзінай у Рэспубліцы Беларусь «QSI Міжнародная Школа Мінска» з мэтай знаёмства з МДЭІ імя А.Д. Сахарава БДУ пабывалі ў нашым інстытуце, дзе сустрэліся з дэканам факультэта экалагічнай медыцыны А. Сыса і кіраўніком кафедры ЮНЕСКА Н. Ганчаровай. Супрацоўнікі факультэта экалагічнай медыцыны, дацэнты Е. Грыцкевіч, І. Коктыш, В. Краўчанка правялі вучняў па вучэбных і навуковым лабараторыям, распавялі пра сістэму навучання ў інстытуце і навукова-даследчай працы студэнтаў, прадэманстравалі працу унікальнага лабараторнага абсталявання, тым самым арыентуючы будучых абітурыентаў паступаць у МДЭІ імя А.Д. Сахарава БДУ.