Святочныя мерапрыемствы праекта МДЭІ імя А.Д.Сахарова БДУ «Нацыянальная школа — лабараторыя для школьнікаў»

20.12.2019 г. правядзенне на базе «Гімназія №1 імя Ф.Скарыны г. Мінска» навагодняй сесія «Нацыянальная школа — лабараторыя для школьнікаў», у рамках праекта ЮНЕСКА, было сумешчана са святочным паседжаннем Цэнтра інтэлектуальнага развіцця. На мерапрыемстве прысутнічалі намеснік генеральнага дырэктара СААТ «Камунарка» Царова О. А. і кіраўнік кафедры ЮНЕСКА МДЭІ імя А.Д. Сахарава БДУ, дацэнт кафедры экалагічнага маніторынгу і менеджменту Ганчарова Н.В. Дырэктар гімназіі Бушная М.В. ўручыла дыпломы пераможцам другога этапа рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах, конкурсу даследчых работ, адзначыла самых актыўных вучняў гімназіі і ўдзельнікаў праекта ЮНЕСКА. Усе удзельнікі свята  атрымалі каштоўныя і салодкія падарункі.